coop.no 
no-img

VÅRE BUTIKKER

Coop Obs!Coop Obs!PrixCoop MarkedCoop ExtraCoop ByggmixCoop Obs! ByggCoop ElektroTrend

Velkommen til Coop Marked i Coop Innlandet

Coop Marked er Coops dagligvarekjede med lokal forankring. Våre butikker ligger spredt rundt i Norge og fører tradisjonen fra det første samvirkelaget videre. Service og nærhet er viktig - det skal være hyggelig å handle hos oss.

Et naturlig knutepunkt
Coop Marked er mer enn en dagligvarebutikk. Vi representerer også et naturlig møtested i lokalsamfunnet. Her treffes naboer og gode venner, og hytteturister har ofte Coop Marked som sin nærbutikk. Enten det er snakk om dagligvarer eller et tips om hvor fisken biter, kan betjeningen på Coop Marked hjelpe deg.

Vi skaffer det du trenger
Hos Coop Marked får du det du trenger, uten å måtte gå fra butikk til butikk. I tillegg til dagligvarer, finner du utvalgte artikler til hus og hjem i hyllene. Om vi ikke har det du trenger i sortimentet, gjør vi det vi kan for å skaffe det.

Coop Marked Bybrua

ODNESVEIEN 491, 2822, BYBRUA
Telefon: 61186113
E-post: bybrua.marked@coop.no

Coop Marked Bøverbru

BØVERBRUGATA 9, 2846, BØVERBRU
Telefon: 61196226
E-post: boverbru.marked@coop.no

Coop Marked Dovre

KONGSVEGEN 12, 2662, DOVRE
Telefon: 61240154
E-post: dovre.marked@coop.no

Coop Marked Heidal

HEIDALSVEGEN 1770, 2676, HEIDAL
Telefon: 61234053
E-post: heidal.marked@coop.no

Coop Marked Ilseng

GAMLEVEGEN 25, 2344, ILSENG
Telefon: 62583345
E-post: ilseng.marked@coop.no

Coop Marked Kolbu

BRUSTADVEGEN 2, 2847, KOLBU
Telefon: 61160049
E-post: kolbu.marked@coop.no

Coop Marked Lesjaverk

ROMSDALSVEGEN 3349, 2667, LESJAVERK
Telefon: 61244023
E-post: lesjaverk.marked@coop.no

Coop Marked Lora

ROMSDALSVEIEN 2276, 2666, LORA
Telefon: 61243731
E-post: lora.marked@coop.no

Coop Marked Sel

NERØYGARDSVEI 59, 2672, SEL
Telefon: 61233180
E-post: sel.marked@coop.no

Coop Marked Skåbu

SKÅBUVEGEN 2666, 2643, SKÅBU
Telefon: 61295519
E-post: skaabu.marked@coop.no

Coop Marked Atna

ATNEOSVEIEN 95, 2476, ATNA
Telefon: 62463566
E-post: atna.marked@coop.no

Coop Marked Engerdal

ENGERDALSVEIEN 1790, 2440, ENGERDAL
Telefon: 62458015
E-post: engerdal.marked@coop.no

Coop Marked Innlandsporten

KOLOMOEN 916, 2337, TANGEN
Telefon: 48219835
E-post: innlandsporten.marked@coop.no

Coop Marked Ljørdalen

SKÅRVEGEN 2, 2425, LJØRDALEN
Telefon: 62455500
E-post: ljordalen.marked@coop.no

Coop Marked Sørskogbygda

SLÅTTSVEVEGEN 5, 2412, SØRSKOGBYGDA
Telefon: 2427120
E-post: sorskogbygda.marked@coop.no

Coop Marked Søre Osen

OSENSJØEN VEST 11, 2428, SØRE OSEN
Telefon: 62454035
E-post: sore.osen@coop.no

Coop Marked Østby

LANDSVEGEN 25, 2423, ØSTBY
Telefon: 62455005
E-post: ostby.marked@coop.no

Coop Marked Øvre Rendal

STEVNEVEIN 27, 2485, RENDALEN
Telefon: 90703672
E-post: ovre.rendal.marked@coop.no

Coop Marked Vestbyen

STORHAMARGT 51B, 2317, HAMAR
Telefon: 90944667
E-post: vestbyen.marked@coop.no