coop.no 
no-img

VÅRE BUTIKKER

Coop Obs!Coop Obs!PrixCoop MarkedCoop ExtraCoop ByggmixCoop Obs! ByggCoop ElektroTrend

Extra i Coop Innlandet

Extra er Coop sin lavpriskjede med ekstra lave priser og et ekstra bredt sortiment med over 5500 varer. I tillegg til stort utvalg, finner du delikate frukt- og grøntavdelinger og faghandel med bøker, småelektriske artikler og diverse produkter til hjemmet.

Extra Kallerud

STAMPEVEIEN 13, 2827, HUNNDALEN
Telefon: 41849800
E-post: kallerud.extra@coop.no

Extra Flisa

KAFFEGATA 9, 2270, FLISA
Telefon: 62951844
E-post: flisa.extra@coop.no

Extra Fåvang

STASJONSVEGEN 9, 2634, FÅVANG
Telefon: 61282102
E-post: faavang.extra@coop.no

Extra Vinstra

VINSTRAGATE 96, 2640, VINSTRA
Telefon: 48060444
E-post: lomoen.extra@coop.no

Extra Otta

JOHAN NYGÅRDSGATE 12, 2670, OTTA
Telefon: 61234430
E-post: otta.extra@coop.no

Extra Rena

TORGET 3, 2450, RENA
Telefon: 62440700
E-post: rena.extra@coop.no

Extra Vikasenteret

VIKAVEGEN 15A, 2312, OTTESTAD
Telefon: 62585920
E-post: vikasenteret.extra@coop.no

Extra Hafjell

KONGSVEGEN 5, 2636, ØYER
Telefon: 61276060
E-post: hafjell.extra@coop.no

Extra Lena

HOVDESVINGEN 1, 2850, LENA
Telefon: 61160284
E-post: lena.extra@coop.no

Extra Maxi

ASLAK BOLTSGATE 48, 2316, HAMAR
Telefon: 91541824
E-post: maxi.hamar.extra@coop.no